Alex Adolf Jelínek - Kvetoucí rybníček

Olej na kartonu, 22x29 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Vzadu tištěné informace o autorovi

1890 Strmilov
Studium na pražské Akademii u prof. Švabinského a mnichovské akademii u prof. Janka. Členem SVU Mánes, SČUG Hollar.

883. Kvetoucí rybníček
Dražba ukončena:29.01.2014 20:24:26
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 100 Kč