Alex Adolf Jelínek - Kůň v bouři

Olej na překližce, 64x76 cm.Signováno vpravo dole A.J.Alex. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu věnování od autora.

o autorovi: 1890-1957
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval pražskou UMPRUM, AVU v Mnichově a poté v Praze u prof. Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně figurálním námětům a portrétům jak v malbě, tak i v grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

300124. Kůň v bouři
Dražba ukončena:19.08.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč