Alexander Moutafov - Moře

Olej na plátně, 64x90 cm, signováno vpravo dole A. Moutafov, rám, zaskleno.

1879 - 1957
Bulharský malíř. Studoval na AVU v Turíně (1899-1902; prof. Giacomo Grosso). Poté se učil na akademii v Mnichově (1902-1909; prof. Ludwig von Lofts). Věnoval se především akvarelové a pastelové tvorbě. Jeho nejčastějším námětem bylo moře.

3528. Moře
Dražba ukončena:27.01.2016 20:00:47
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:40 000 Kč