Alexander Jakesch - Interier synagogy

Lept, 63x49 cm. Signováno vpravo dole Alexander Jakeš. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1962 – 1934
Český malíř, rytec, sochař, pedagog. Studoval na pražské Akademii výtvarných umění, dále na Akademii v Mnichově u profesorů Benczura a Lindenschmidta. Od r. 1903 byl profesorem na UMPRUM v Praze. Vynikl jako malíř podobizen, dalším tématem jeho tvorby byly náboženské motivy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

Alexander Jakesch
44612. Interier synagogy
Dražba ukončena:14.05.2020 20:21:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč