Alexander Neumann

54626. Klaun a kráska

popis: Olej na sololitu, 47x39 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 27.01.2021 19:26:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč