Alexander Neumann

52889. Kubistická kytara

popis: Olej na sololitu, 79x53 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:32:25

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč