Alexander Neumann - Kubistické tanečnice

Olej na sololitu, 35x25 cm. Signováno vpravo dole Alex N.. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

40799. Kubistické tanečnice
Dražba ukončena:26.02.2020 20:03:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč