Alexander Neumann

51682. Pocta Beethovenovi

popis: Olej na sololitu, 52x47 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

dražba ukončena: 28.10.2020 20:59:37

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč