Alexander Neumann

51983. Přítelkyně

popis: Olej na sololitu, 60x52 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

dražba ukončena: 29.10.2020 22:16:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč