Alexander Neumann

49070. Přítelkyně II

popis: Olej na sololitu, 69x49 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

zbývá: 1 dnů, 5 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 200 Kč