Alexander Neumann

56031. Snění

popis: Olej na sololitu, 70x52 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:30:53

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč