Alexander Neumann

51592. Tváře

popis: Olej na sololitu, 60x58 cm. Signováno vpravo dole Alex N. Rámováno.

o autorovi: 1937, Praha

zbývá: 4 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč