1x akvarel, 2x kombinovaná technika, 1x ofset, od 15x18 cm do 20x29 cm. 2x signováno, 1x monogramováno nečitelně, 1x nesignováno (ofset). 2x pasparta,sklo, 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo. Pozn.: Mírně poškozeno.