Alois Moravec, Jaroslav Ronek a další.. - Soubor 4 prací

1x akvarel, 2x kombinovaná technika, 1x ofset, od 15x18 cm do 20x29 cm. 2x signováno, 1x monogramováno nečitelně, 1x nesignováno (ofset). 2x pasparta,sklo, 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Alois Moravec, Jaroslav Ronek a další..
304631. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:01.05.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč