Alois Pitrmann - Karlovy Vary

Olej na kartonu, 70x95 cm. Signováno vpravo dole Pitrmann. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

22300. Karlovy Vary
Dražba ukončena:26.09.2018 18:45:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč