Alois Pitrmann - Z cyklu Pašije

Litografie, 44x60 cm, signováno vpravo dole Alois Pitrmann, volný list.

Pozn.: Zezadu razítko Originální litografie Alois Pitrmann a razítko monogram AP

o autorovi: 1911-1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

13131. Z cyklu Pašije
Dražba ukončena:12.10.2017 18:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 14.09.2017 17:40:19 2015