Alois Tott - Rozkvetlý sad

Kombinovaná technika, 46x67 cm. Signováno vpravo dole A. Tott 1908. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Alois Tott
307685. Rozkvetlý sad
Dražba ukončena:27.02.2021 20:11:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč