Alois Tott

307685. Rozkvetlý sad

popis: Kombinovaná technika, 46x67 cm. Signováno vpravo dole A. Tott 1908. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:11:37

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč