Alois Tužinský - Nakládání panáků

Olej na plátně, 67x90 cm, signováno vpravo dole Tužinský, rám.

1907
Žák malíře Josefa Jambora na Moravě (1925-1927). Poté studia na ukrajinské akademii (1927-1930; prof. Mako). Studijně vycestoval do Německa, Švédska, Dánska a Norska. Malíř krajin, lidových typů a genrů. Vystavoval na Slovensku a v Čechách.

4899. Nakládání panáků
Dražba ukončena:26.05.2016 20:41:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč