Alois Tužinský - Sáňkování

Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vpravo Al. Tužinský, rám, zaskleno.

o autorovi: 1907 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

6995. Sáňkování
Dražba ukončena:25.01.2017 20:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč