Alois Tužinský - Ve žních

Olej na plátně, 65x80 cm, signováno vpravo dole Tužinský, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1907 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

14498. Ve žních
Dražba ukončena:29.11.2017 18:45:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč