A.N. Böhner - Kosmos - Bibel der Natur

Dva díly ve dvou svazcích, 24x16 cm. Vydal Carl Rümpler, Hannover 1864. Obsaženy ilustrace, z toho 9 barevných. Polokožená zlacená vazba. 570 a 543 stran. Pozn.: Mírně poškozeno.

A.N. Böhner
39515. Kosmos - Bibel der Natur
Dražba ukončena:16.01.2020 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.12.2019 0:31:01 2467