André Masson, Fernand Legér, Pablo Picasso, Henri Laurens, Jens Sondergaard, Eugéne de Kermadec, André Lhote - Konvolut 9 plakátů - Litografie a ofsety

4x litografie, 5x ofset, rozměry cca 70x50 cm. Volné listy. Datovány od roku 1955 do roku 1989. Volné listy.

112654. Konvolut 9 plakátů - Litografie a ofsety
Dražba ukončena:10.03.2024 20:49:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč