Andrej Bělocvětov

1829. Kompozice

popis: Kombinovaná technika na papíře, 46x29 cm, signováno vlevo nahoře Bělocvetov, rám, zaskleno.

1923, Praha - 1997, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen, vzadu pozůstalostní razítko.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:59:23

vyvolávací cena: 2 500 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč