Andrej Bělocvětov - 2 kresby

rozměry: 19x13 cm a 30x22 cm, signovány Bělocvetov, rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

9838. 2 kresby
Dražba ukončena:26.04.2017 18:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč