Andrej Bělocvětov - Kompozice

Kombinovaná technika, 55x38 cm. Signováno vlevo nahoře Bělocvetov. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír lehce zvlněn.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

23498. Kompozice
Dražba ukončena:31.10.2018 18:27:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč