Andrej Bělocvětov - „Pře"

Olej na sololitu 88x62 cm Signováno vlevo dole Belocvetov Rámováno

Pozn.: Majitelem získáno před 12 lety přímo v ateliéru A. Bělocvetova od syna Dariuse.

o autorovi: 1923 - 1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

38016. „Pře"
Dražba ukončena:27.11.2019 21:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč