Andrej Kavriškin - Klaun u hradu

Olej na plátně, 50x70 cm. Monogramováno vpravo dole AK. Rámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

doporučujeme
153764. Klaun u hradu
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč