Anina Nejtková - Bohatá kytice

Olej na kartonu, 37x30 cm, signováno vlevo dole Nejtková, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

13415. Bohatá kytice
Dražba ukončena:25.10.2017 18:10:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč