Anina Nejtková - Kytice

Olej na plátně, 68x58 cm. Signováno vpravo dole A. Nejtková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

33866. Kytice
Dražba ukončena:26.06.2019 22:04:51
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 000 Kč