Anina Nejtková - Kytice v hnědém džbánku

Olej na kartonu, 37x30 cm, signováno vpravo dole A. Nejtková, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

13416. Kytice v hnědém džbánku
Dražba ukončena:25.10.2017 18:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč