Anina Nejtková - Romantická kytice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x29 cm. Signováno vpravo dole A. Neytková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

307787. Romantická kytice
Dražba ukončena:07.03.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč