Anina Nejtková - Zátiší s květinou a ovocem

Olej na plátně, 46x35 cm. Signováno vpravo dole A. Nejtková. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

22487. Zátiší s květinou a ovocem
Dražba ukončena:26.09.2018 21:36:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč