Olej na plátně, 72x93 cm. Signováno vlevo dole Anna 2017. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.
Nejdelší strana: 93 cm
o autorovi: Malířka, restaurátorka. Studovala AVU v Praze v ateliéru klasických malířských technik Zdeňka Berana a v ateliéru restaurování obrazů Karla Strettiho.