Anna Vančátová - Chryzantémy

Olej na plátně, 100x81 cm. Signováno vlevo dole Vančátová 85. Olištováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Anna Vančátová
27244. Chryzantémy
Dražba ukončena:30.01.2019 22:32:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč