Anton Doll - Zima u rybníka

Olej na plátně, 20x40 cm. Signováno vlevo dole A. Doll. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Restaurováno.

Anton Doll
25054. Zima u rybníka
Dražba ukončena:28.11.2018 20:58:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč