Anton von Rüdt - Zimní krajina s měsícem

Olej na plátně. 56x46 cm. Signováno vpravo dole A. Rüdt 1902. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Anton von Rüdt
40219. Zimní krajina s měsícem
Dražba ukončena:30.01.2020 23:17:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč