Anton Ziegler a další - Soubor 4 knih a 6 starých listin

1. Soubor 6 dokumentů z roku 1823. 2x Smlouva o závazku a 1x Prohlášení o sňatku. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. Vatterlandische Immortellen aus den Gebiete der Österreichischen Geschichte. Kniha, 26x21 cm. Vydáno ve Vídni 1839. Množství celostránkových světlotiskových ilustrací. Poloplátěná zlacená vazba.

Pozn.: Vazba mírně poškozena.

3. Soubor tří Österreichischer Volkskalender, 18x12 cm. 1848, 1853, 1863, vydáno ve Vídni. Bohatě ilustrováno v textu. Poloplátěné vazby.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Anton Ziegler a další
44489. Soubor 4 knih a 6 starých listin
Dražba ukončena:13.05.2020 21:12:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč