1. Soubor 6 dokumentů z roku 1823. 2x Smlouva o závazku a 1x Prohlášení o sňatku. Volné listy.
Pozn.: Mírně poškozeno.
2. Vatterlandische Immortellen aus den Gebiete der Österreichischen Geschichte. Kniha, 26x21 cm. Vydáno ve Vídni 1839. Množství celostránkových světlotiskových ilustrací. Poloplátěná zlacená vazba.
Pozn.: Vazba mírně poškozena.
3. Soubor tří Österreichischer Volkskalender, 18x12 cm. 1848, 1853, 1863, vydáno ve Vídni. Bohatě ilustrováno v textu. Poloplátěné vazby.
Pozn.: Mírně poškozeno.