Antonín Bloman - Zátiší s mísou ovoce

Olej na kartonu, 61x80 cm, signováno vlevo dole Ant. Bloman 1942, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1876-1953

7055. Zátiší s mísou ovoce
Dražba ukončena:25.01.2017 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč