Antonín Bloman - Lesní říčka

Olej na kartonu, 37x51 cm. Signováno vlevo dole Ant. Bloman 1939. Rámováno.

Stav: Bez poškození.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1876-1953

75625. Lesní říčka
Dražba ukončena:10.04.2022 20:11:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.04.2022 20:08:09 10062