Antonín Bloman - Na Panském vrchu

Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Ant. Bloman 1941. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1876-1953

305930. Na Panském vrchu
Dražba ukončena:23.08.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.08.2020 18:49:57 6965