Antonín Bukolský - Mateřství

Olej na plátně, 70x58 cm. Signováno vpravo dole Bukolský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

35427. Mateřství
Dražba ukončena:26.09.2019 22:05:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč