Antonín Bukolský

12113. Zátiší s lahví vína

popis: Olej na kartonu, 87x63 cm, signováno vlevo dole Bukolský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 21:58:20

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč