Antonín Dvořák - Portrét ženy

Akvarel, 16x10 cm, signováno vpravo dole Dwořák, rám, zaskleno

o autorovi: 1817 - 1881
Narodil se v Němčicích u Litomyšle. Studia započal na pražské AVU u prof. Tkadlíka, pak přešel do Vídně k prof. Waldmüllerovi a studia dokončil zpátky v Praze v Rubenově ateliéru. Jako jeden z prvních se věnoval žánrové malbě. Zachycoval idylu prostého života venkovských i městských obyvatel, dobové tradice, slavnosti, náboženské svátky a zvyky.

Antonín Dvořák
13118. Portrét ženy
Dražba ukončena:12.10.2017 18:38:00
Vyvolávací cena:1 100 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 11.10.2017 18:34:21 780