Antonín František Stehlík - Zima v parku

Olej na kartonu, 52x52 cm, signováno vpravo dole Ant. Fr. Stehlík 53, rám.

1921, Hluboké Mašůvky u Znojma - 1989, Znojmo
Soukromě se vzdělával u F. Šindeláře a O. Nejedlého. Zabýva se především krajinomalbou. Motivy čerpá v okolí Znojma, Jižní Moravy a Itálie. Publikoval v denním tisku a ilustroval soukromé tisky.

Pozn.: Rám pokozen.

3763. Zima v parku
Dražba ukončena:28.01.2016 20:16:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč