Antonín Hála

303621. Rybník u Blatné

popis: Kombinovaná technika, 45x67 cm. Signováno vpravo dole Hála 91. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo