Antonín Kroča

54605. Eros

popis: Olej na sololitu, 83x60 cm. Signováno vlevo dole Kroča 95. Rámováno.

pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč