Antonín Kroča - Expresionistický portrét

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

154522. Expresionistický portrét
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč