Antonín Kroča - Hlava

Olej na sololitu, 62x45 cm. Signováno vlevo dole Kroča 27. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

25235. Hlava
Dražba ukončena:29.11.2018 19:30:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč