Antonín Kroča - Hlavy

Olej na sololitu. 70x61 cm. Signováno vlevo dole Kroča 26.10.2015. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

40925. Hlavy
Dražba ukončena:26.02.2020 22:05:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč