Antonín Kroča - Hříšné myšlenky

Olej na sololitu. 90x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča 20.11.11. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

41127. Hříšné myšlenky
Dražba ukončena:27.02.2020 21:30:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč