Antonín Kroča - Jarní krajina

Kombinovaná technika na sololitu (syntetický email), 45x71 cm. Signováno vlevo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

36509. Jarní krajina
Dražba ukončena:30.10.2019 20:30:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč